Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ light steel frame homes ] bij elkaar passen 1182 producten.
Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met licht stalen frame Modulair huis
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
|---|---|
| Windows: | Dubbelglas Alum.Window |
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Klein modulair geprefabriceerd hotel & overwater bungalow
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Lichte staalstructuur Frame Huizen Opvouwbaar Huis 2 slaapkamer Makkelijk te monteren
| Frame material: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | Colorbond cladding/100 or 50mm ALC panel/WPC board/fiber cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Lichte staal frame verplaatsbare prefab 2 verdieping modulaire huizen appartement te koop
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Aanpasbare prefab villa met licht stalen frame ️ snel bouwen geïsoleerd modulair huis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab Light Steel Frame House Brand New Hotel Unit Tiny Home Modulair Huis
| Muurkader: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Bevloering voor benedenverdieping (nat gebied): | 1.5mm Vinylbevloering/Keramische tegel |
Prefabtuinstudio met Uitrustingen van het het Kaderhuis van het Opslag de Lichte Staal
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
Stijlvolle en functionele buitenruimteoplossing Prefab licht staal frame over water bungalow Prefab licht staal frame over water
| Structuur: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Daken: | Dak versterkende laag voor dak |
| Buitenmuurbekleding: | ALC-Comité |
Modulaire trailerhuis geprefabriceerd licht staalconstructie Huizen op wielen te koop
| Structuur: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Bandraad: | De Raad van de staalband |
| Buitenmuur: | WPC-wandpaneel |
Lichte staalframe Prefab appartementengebouwen voor de herdefiniëring van de bouwindustrie
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 15mm OSB raad |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

