Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ light steel frame homes ] bij elkaar passen 1182 producten.
Lichtstalen Frame Tuinhuis | Maatwerk Houtskeletbouw Ontwerp
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Het lichte Uiterst kleine Huis van het Staalkader op Wielen met Aanhangwagen voor Airbnb
| Insulation: | Glass Wool And PU Cladding |
|---|---|
| Size: | 2.4m*7.8m |
| Windows: | Double-glazed Alu. Windows |
Moderne geprefabriceerde villa manufactured home geprefabriceerde licht stalen frame huisbouw
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
EU Prefabricated Light Steel Framing 2 verdiepingen modulair huis met grote ramen Assisi Villa
| Naam: | Villa Assisi |
|---|---|
| Kleur: | De kleur van het lichte staal |
| Sollicitatie: | Woonarchitectuur |
EU/AU Standaard Lichte staal frame Mobiele huis Prefab Moderne mobiele huizen
| Muurkader: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
| Afwerking binnenmuur: | Geïntegreerd wandpaneel |
Modulaire Tiny House op Wielen | Australische Standaard Licht Stalen Frame Prefab Woning
| 30000N: | Erbij betrekken |
|---|---|
| Deur_type: | massief hout/glasvezel |
| Interne muurbekleding: | geïntegreerd wandpaneel |
Modulaire prefab huis licht staal frame camping hut met hoogwaardige bouwmaterialen
| Materiaal: | Hoogwaardig hout |
|---|---|
| Raamtype: | Grote panoramische ramen |
| Elektrische kabels: | Inbegrepen |
Lichte staalframe geprefabriceerde huizen ️ modulaire bungalows, opvouwbare huizen, grootmoederwoningen en ADU's
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
4 Slaapkamer Moderne Twee-Verdiepingen Modulaire Woning Licht Stalen Frame Prefab Voor Gezinsleven
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| STRUCTURE: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | culturele steen |
Fabrieksprijs Lichte staal frame ADU.
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Vloersysteem: | Onder begane grond |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |

