Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ light steel frame homes ] bij elkaar passen 1182 producten.
Prefabricated Modular House Kits Light Steel Frame House Voor Adu AU/USA/EU Standard
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Type: | Grootmoederwoning / ADU |
Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met licht stalen frame
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Duurzaam geprefabriceerd huis, professionele ontwerp van licht staal raam huizen voor Australië
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
Australische oma plat licht staal gebouw bungalow, broodje bekleding sterk mobiele huis
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Moderne modulaire huizen met licht staal frame prefab vouwbare huizen oma flat
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Eco-vriendelijk Prefab Huis. Modulair licht staal frame huis AS/NZS/USA
| Verpakking Details: | het lichte maatstaal in massa, verfraait paneel materil in pallet, andere die montage allen in dozen |
|---|---|
| Levertijd: | hangt van het de bouwgebied af, normale 35 dagen |
| Levering vermogen: | 15000square meters per maand |
De rekupereerbare Groene Prefabhuizen van de Windweerstand De lichte Uitrustingen van het Staal Prefabhuis
| Frame materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichtstalen frame prefab villa huis luxe en prachtige stadsgezichten prefab woningen kits
| Muurkader: | AAZ150 G550 licht staal 0,9 mm |
|---|---|
| Plint onder begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
Fabrieksprijs Moderne Prefab Mobiele Huizen | Licht Stalen Frame ADU Oma Flat
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenmuurafwerking: | geïntegreerd wandpaneel |
Zeer aanpasbaar licht staal frame modulaire huiskits: tuin studio en hut oplossingen
| Staalframe: | AZ150 G550 licht staal |
|---|---|
| binnen wandpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |

