Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modern modular homes ] bij elkaar passen 435 producten.
Luxe Prefab Modulaire Woningen met Lichtgewicht Stalen Frame | Betaalbaar & Stijlvol
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 3 Bedroom |
| Stye: | Mediterranean style |
Australische standaard geprefabriceerd lichtstaal frame modulair huis China panelized systeem
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Dakbedekking: | stalen dakbedekking/asfalt, truss, glaswol |
| Duurzaamheid: | Ontworpen om aardbevingen en harde wind te weerstaan |
Prefabricated Container Home Luxe Gebouw Licht Stalen Villa Aangepaste Gepaneelde Huis Kits
| Buitendeur: | Aluin. frame dubbele glazen deuren |
|---|---|
| Daklat: | 35 mm Batten |
| Prefabhuizen: | 5 slaapkamers luxe villa |
High-end Luxe Eengeborene Modulair Huis Prefabricated Huis Woonappartement
| Type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 5 slaapkamer |
| Stijl: | Amerikaanse stijl |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis met 4 slaapkamers standaard prefab huis kits
| type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Garage: | 2 |
Prefabricated Modular Home Tiny Home On The Wheels met dubbele beglazing
| Vloer: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
| Grootte: | 2.35*7.8m |
Goedkope prefab huizen Moderne prefab modulaire huiskit met prijzen
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
ICC EN-1090 Prefab Home Villas Luxe Moderne Prefab Modulaire Home Kit
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met licht stalen frame Modulair huis
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
|---|---|
| Windows: | Dubbelglas Alum.Window |
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Modulair Huis Prefab Huis Lichte staalbouw Appartementengebouwen Met Australië Stander
| Type: | 6Tets stadshuis in Australië |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

