Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modern modular homes ] bij elkaar passen 440 producten.
Prefab Lichtstalen Frame Modulaire Woning Moderne Mobiele Opvouwbare Huis
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte Steel Framing System Moderne mobiele huizen Modulaire prefab vouwhuis ADU
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Kant-en-klaar modulair stapelbedhuis te koop voor verzending van prefab containerwoningen
| ram materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Plafond materiaal: | MGO board/Gips board+others |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Modulair licht staal frame kit huis prefab container huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-45days |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, D/P, OA |
Waterdichte prefab-containerwoningen
| Gebruik: | Huis,Villa |
|---|---|
| kleur: | Gemaakte klant |
| Materiaal: | lichtstalen frame |
Moderne prefab modulaire woning luxe caravan klein huis op wielen verzonden door 40 FR container
| Toepassing: | huis, hotel |
|---|---|
| Vergadering: | Geen installatie nodig |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Standaard geprefabriceerd gebouw modulair huis geprefabriceerd huis licht staal structuur
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoogwaardige prefab villa's snel te monteren modulaire huizen met licht staal frame
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Gebied: | 95.2m2 |
Hoogwaardige geprefabriceerde 2 verdiepingen tellende villa snel te monteren modulaire huizen met licht staal frame As/Nzs
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Gebied: | 95.2m2 |

