Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modern modular homes ] bij elkaar passen 435 producten.
Hoogwaardige geprefabriceerde 2 verdiepingen tellende villa snel te monteren modulaire huizen met licht staal frame As/Nzs
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Gebied: | 95.2m2 |
ICC EN-1090 Prefabricated Home Kit met licht staal frame Nieuwe modulaire huizen te koop
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Australië Kleine woning op wielen trailer prefab modulair huis staal frame kits
| Projectlocatie: | Oostenrijk |
|---|---|
| grootte: | 2.35*8m |
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
Modulaire woningen Australië Stalen frame huizen Villa Prefab woningen Gebouwd volgens Australische normen
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Moderne ontwerp geprefabriceerde modulaire woningkit Klein huis op wielen met drie slaapkamers
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
De moderne Modulaire Wpc-Raad prefabriceerde Uiterst klein Huis op Wiel met Licht Staalkader
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Villa AS/NZS/USA Lichte staalframe Moderne prefab huis Luxe modulair huis
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
Moderne Geprefabriceerde Huizenvilla's met Hoog Plafond | Aanpasbare & Betaalbare Modulaire Woning
| Packaging Details: | 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulaire woning Prefabricated House Construction Appartementenhuizen met lichtstaal raamwoning
| Type: | 6Tets stadshuis in Australië |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Innovatieve herenhuizen licht stalen frame prefab modulaire huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

