Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modern modular homes ] bij elkaar passen 435 producten.
Moderne stadswoningen lichtmetalen stalen kaders voor prefab modulaire huizen AS/NZS
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 DAGEN |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met drie slaapkamers in een achtertuin
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met licht stalen frame
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Hoogwaardige geprefabriceerde twee verdiepingen tellende villa snel te monteren modulaire woningen met licht staal frame als/Nzs
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Morden |
| Gebied: | 95.2m2 |
AS/NZS/USA Standard Light Steel Frame Modern Prefabricated Home Modular Home Kits
| Gebruik: | Villa, huis, kantoor |
|---|---|
| Stijl: | Mansion |
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
AS4600 Moderne prefab modulaire huizen voor kleine huizen klaar voor verzending
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
Modulair Huis Prefab Huis Lichte staalbouw Appartementengebouwen Met Australië Stander
| Type: | 6Tets stadshuis in Australië |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoogwaardige Ultra Moderne Prefab Huizen In Licht Gauge Staal Frame Hosue Modulaire Huis
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
ICC-ES-certificering Luxe Twee verdiepingen Modulair Huis Modern Mobiele Prefab Light Stee kits
| Type: | Prefab villa |
|---|---|
| Sanitair: | Watervoorzieningsleidingen, Ewage -pijpen |
| Isolatie: | Hoogwaardige thermische isolatie |
Lichte staal mobiele moderne containerwoningen geprefabriceerde woningen wit eenlaagse woning
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

