Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab metal buildings ] bij elkaar passen 532 producten.
Professionele geprefabriceerde stalen huis aardbevingsbestendige met lichte stalen structuur
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Mobiele prefab licht staal kleine huis met wielen kit huis in AU / EU / US standaard
| dak: | Kleurplaat dak van staal |
|---|---|
| Binnenmuur: | Geïntegreerde muur |
| Vloer: | Gelamineerde vloer |
Prefab Tiny House 2 slaapkamers 2 verdiepingen Modern Draagbaar Huis Tiny Home Trailer
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Prefab huisje op wielen met slaapkamer en badkamer klaar voor verzending
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | gelamineerde vloeren |
Prefab Huisje Op Wielen ∙ Prefab Huis Met Zonnepanelen En Klaar Om Te Verzenden
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | gelamineerde vloeren |
Goedkope prefab huizen voor budgetvriendelijke bouw Klein huis op wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
AS4600 Moderne prefab modulaire huizen voor kleine huizen klaar voor verzending
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
Australië-standaard Europa-standaard Lichte staalstructuur Mobiele huizen / Kleine opvouwbare prefab huis Custom House
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Verrijdbaar licht stalen prefab tiny house met metalen PU sandwichpaneel muur en aanhangwagen
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| wall: | metal PU sandwich panel |
| bathroom: | include |
EU/AU/VS-Standaard licht staal frame kleine prefab huizen op wielen met 3 slaapkamers
| Gewicht: | 3.5T |
|---|---|
| Bad: | Toilet, douche. |
| Bekleding: | Geïsoleerd paneel |

