Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab metal buildings ] bij elkaar passen 532 producten.
Kleine huizen onder de 15.000 dollar ¥ betaalbare prefab en mobiele huizen lichtmetalen staal AS/NZS/USA STANDARD
| Kenmerken:: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Meer informatie:: | Neem contact met ons op |
| Geschikt voor:: | Gezinsreizen of reizen met een paar |
Prefab mini-huiskits op trailer klaar om te verzenden met bad
| structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Opties op maat sleepbare kleine huizen geprefabriceerde kleine huizen op wielen
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Lichte Staal Modulaire Uiterst kleine Prefabhuizen met Geïntegreerd Muurcomité voor Verkoop voor Ren
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
Australië Standard Prefab Tiny House On Wheels Mobiele Home Reisauto Huis
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Het geprefabriceerde Lichte Uiterst kleine Huis van het Staalkader op de Uiterst kleine Prefabhuizen Met lange levensuur van de Wielenspanwijdte
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
CE-certificaat Prefab Steel House Fast Building Light Steel Structure House Villa
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Prefab Modulair Huis Luxe Prefab Mobile Tiny House On Wheels Een goede optie voor Caravan/RV Park
| Slaapkamer: | 2 bedden |
|---|---|
| De deur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Goedkope kleine huizen op wielen te koop voor minder dan $15.000
| Geschikt voor:: | Gezinsreizen of reizen met een paar |
|---|---|
| Kenmerken:: | Uiterst klein huis op wielen |
| Mensen:: | Geen installatie vereist |
USA Prefab Villa Luxe Prefab Huizen Energiebesparend Australië Standard
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |

