Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab metal buildings ] bij elkaar passen 532 producten.
40 Ft Tiny House On Wheels DeepBlue Tiny House Company Prefab Verhuisbaar Huis
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Moderne goedkope geprefabriceerde staalconstructie Gebouw geprefabriceerd huis met paneelsysteem
| Buitenmuur: | metaalplaat |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Toepassingsgebieden: | Industrieel/commercieel/residentieel |
Prefab Disaster licht staal frame huizen, panelized home kits voor prefab huis villa
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Economische prefab bungalowwoningen, Moderne prefab woning voor gezinnen
| Hoofdstructuur: | Hoofdstructuur |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Licht stalen frame Prefab Tiny House op wielen AISI S100 AS / NZS 4600, Australië standaard
| main material: | light steel G550GD AZ150 0.75mm |
|---|---|
| Window and doors: | glass alu. window and laminated door |
| Roofing: | 0.5mm colorbond sheet |
Prefab huis met grote ramen. Modulair licht staal frame kit huis
| Gebruik: | Huis, Villa, Bureau |
|---|---|
| Kleur: | Wit, kan worden aangepast |
| Grootte: | De Eisen van Costomers, standaard of aangepast |
Modulair Huis Prefab Huis Lichte staalbouw Appartementengebouwen Met Australië Stander
| Type: | 6Tets stadshuis in Australië |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab modulaire huizen mobiel klein huis op wielen voor kamperen
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Moderne prefab kleine woning & Container huis Fabrikanten Modulaire woning
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Pre Vervaardigd van de Wpcbekleding Uitrustingen van het het Bewijs de Moderne Prefabhuis van de Huizencycloon
| Frame Material: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

