Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab metal buildings ] bij elkaar passen 532 producten.
Goedkope geprefabriceerde commerciële gebouwen / energiebesparende geprefabriceerde metalen gebouwen
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab flatgebouwen / 3 verdiepingen geprefabriceerde gebouwen met licht stalen frame huis
| Frame mterial: | stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Externe muur: | ALC-paneel/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Lichte stalen frame Prefab metalen gebouwen Bungalow House Multi Family Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Modulaire woning Pionier licht staal constructie voor prefab appartementen
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalframe Prefab appartementengebouwen voor de herdefiniëring van de bouwindustrie
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 15mm OSB raad |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Lichte staalframe prefab appartementenbouw modulair huis met AU/EU/USA standaard
| Type: | Appartement op de tweede verdieping. |
|---|---|
| Buitenwand: | 22mm Lat |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Luxe geprefabriceerd licht staal frame geprefabriceerde metalen huis kits geprefabriceerde huis kits
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
Australisch project voor een prefab lichtstaalhuis met een prefab metalen raam
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| daktegel: | Asfalt Dakbedekking Shingle Tegel |
| Soffit: | 6mm CFC Blad |
Lichte stalen frame Prefabricated House Buildings Low-Cost Steel Frame Prefab appartement
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/vezelcement |
Lichte staal prefab huis Appartementen, Draagbaar huis Panelen Home kits
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

