Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1186 producten.
Modulaire luxebungalowwoonplaats, Bungalowhuis met Groot Venster
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Austrilia Standaard Klein Huis Op Wielen Lichte staal Prefabricated Modular Home
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| wall: | WPC board |
| floor: | laminated flooring |
De de lichte Uiterst kleine Huizen van de Staalaanhangwagen/Eenheid van het Cabinehotel/Modulair Huis op Wielen
| Structure: | Light steel frame |
|---|---|
| Roofing: | Colorbond |
| Exterior wall: | PU sandwich Metal panel |
Modulaire huizen van licht staal op maat Opvouwbaar huis Hoog prestatie voor wonen
| Gebruik: | Huis, Bureau, Hotel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Naam van het product: | Prefab modulaire woning met 3 slaapkamers |
AS/US Prefabricated Tiny House Hotel Unit Oranje Zwart Mobiele Huis Op Wielen Voor Reizen
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU Sandwichpaneel |
| Interne muur: | geïntegreerd wandpaneel |
Fabriek Direcet Prefab Tiny Homes On Wheels Caravan House Orlando Klaar om te verzenden voor Airbnb
| Structuur:: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur:: | WPC-bord |
| VLOER:: | laminaat vloeren |
CE/USA standaard prefab huis licht staal prefab gebouwen aardbevingsbestendige villa
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
| Deur: | Stalen deur, aluminium legeringdeur |
Prefabsta-caravan Nieuwe Vervaardigde Huizen voor Omavlakte
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
Bali Vakantie Retreat: Geprefabriceerde Houten Strandbungalows van ETC Hom
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Het beweegbare Modulaire Prefabhuis van Eco van Containerhuizen, Hydroponic de Landbouwstaal de bouwhuizen
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

