Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1182 producten.
Tiny Homes NZ: Duurzaam, flexibel wonen - Fox Cabins AS/US Modulaire Home Steel House Kits
| Structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Tiny Homes NZ: Duurzaam, flexibel wonen - Fox Cabins AS/US Modulaire Home Steel House Kits
| Structuur: | Lichte staalframe |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Energie - de besparing Geprefabriceerde Villa van de Staalstructuur, Moderne Prefabvilla voor Familie
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Kleine Huis Kit Mobiele Lichte Stalen Woning Tuinstudio Prefab 20m² Grootte
| Maat: | 20m² |
|---|---|
| sleutelhout: | houten huiskit |
| Gebruik: | vakantie/vakantieoord/kantoor |
Metalen isolatiehuis mobiele veldhuis in snel monteren witte kleur goedkoop prefab huis
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| gebruik: | kantoor, huis |
| Naam: | Veld ziekenhuis |
Luxe Geprefabriceerde Villawoning | Lichtstalen Ontwerp met Twee Verdiepingen en Thermisch Isolatiemateriaal
| Toepassing: | Staal Vervaardigd Huis, het pakhuis van de Staalstructuur, Familiegebruik, enz. |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel, klant gemaakt |
| Grootte: | aangepast, als cient vereiste |
Fabrieksprijs Geprefabriceerde lichtstaalstructuur Frame Villa Huis Gebouw Appartement
| type: | Stadhuis |
|---|---|
| Diepblauwe zomerhuis.: | Leverancier van lichtstaal |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Luxe prefab huisje op wielen met badkamer Reisauto's Campers Caravans te koop
| Stijl: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
| Hoofdmateriaal: | lichtstalen frame |
Lichte staal mobiele moderne containerwoningen geprefabriceerde woningen wit eenlaagse woning
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefab woning lichte staalconstructie bungalow met aluminiumlegering / PVC raam
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |

