Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame houses ] bij elkaar passen 1182 producten.
AS / NZS / USA Prefabricated Modular Homes Luxe Villa House Design Te koop
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |
Australië Vervoerbare huisvesting / Kleine lichtstaal prefab modulaire huizen Oma flat
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Kleine huizen klaar om te verzenden Haal je mobiele huis snel Kleine huisontwerp US
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
| Slaapkamer: | 1 bed |
Lichte de Douane Two-Storey Geprefabriceerde Modulaire Huizen van Staal Draagbare Moderne Modulaire Huizen
| Frame materiaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Hurricaneproof prefab huizen NZS / AS Standard Light Steel Villa
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Het aangepaste Prefabmateriaal van het de Maatstaal van Bungalowhuizen Lichte voor het Leven
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
Top-rated prefab luxe huis kits: Sterk en stijlvol met lichtmetalen staal
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Muurmateriaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
De professionele Uitrustingen van het de Villa Prefabhuis van het Ontwerp Enige Laag Geprefabriceerde Lichte Staal
| Wall Materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
De witte Vriendschappelijke Geprefabriceerde Sta-caravan van Eco/de Lichte Sta-caravan van het Staallogboek
| Hoofdstructuur: | Licht Maatstaal |
|---|---|
| Muurbekleding: | Colorbond+MGO raad/gipsraad |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU-sandwich |
De geprefabriceerd Licht Huizen van de Staal Prefabbungalow/Bungalowhuis voor het Leven
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |

