Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ tiny prefab homes ] bij elkaar passen 336 producten.
Luxe kleine woning 2 slaapkamers 1 badkamer Prefab huis met zonnepanelen
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Snel bezorgen Mini Caravan Travel Camper Camping Tiny House On Wheels
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | gelamineerde vloeren |
Het prefab Lichte Staal van de Hoteleenheid plaatst een Kader Uiterst klein het Staalkader uit elkaar van het de Bouwhuis
| Light steel structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Extra insulation layer: | 50mm XPS |
| Ceiling: | 22mm Batten |
Lichte staalframe geprefabriceerde gefabriceerde huizen tuin studio modern ontwerp kleine huizen
| Dakwerktegel: | Steen gecoate stalen dakpan |
|---|---|
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| Bandraad: | De Raad van de staalband |
Nieuw-Zeelandse Standaard Eengezinswoning met Lichtstalen Frame Prefab Villa Voor Familie prefab huis ktis
| Lichte Staalstructuur: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
AS4600 Lichte staalframe Prefabricated Luxury Villa Prefab huizen
| Daken: | Asfalt tegel |
|---|---|
| Muur: | kan kiezen |
| 1F Aera: | 163㎡ vierkante meter |
Goedkope prefab kleine huizen op wielen te koop met lichtmetalen stalen frame prefab hotel eenheden
| Badkamer: | Douche/toilet/wasbak |
|---|---|
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
| Hoogte: | <4m |
Plaats een van het de Eenheids Licht Staal van het Kader Prefabhotel Uiterst klein Gebouw Draagbaar Kit Homes uit elkaar
| Beschrijving Een A-frame Tiny House Dit is het definitieve, moderne A-frame van de natuurzoeker. Spa: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm stalen vloerbalk |
|---|---|
| Dak: | Dampscherm voor dak |
| Buitenmuurlat: | OSB-plaat van 15 mm |
AS/NZS/USA Standard Modern Prefab Tiny House - Kleine modulaire huiscabine
| Zaken: | Maakt het mogelijk om snel een leefruimte te creëren |
|---|---|
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| Daken: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Warm verkoop licht staal geprefabriceerd klein huis op wielen Flordia met AS/US standaard
| Lengte: | 7,4 m |
|---|---|
| breedte: | 2,35 m |
| Hoogte: | <4m |

