Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ tiny prefab homes ] bij elkaar passen 336 producten.
Australische prefab huis project prefab licht staal frame huis
| Lichte Staalstructuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| De Laag van het water‐ Bewijs voor dak: | Het Bewijslaag van Asphalt Water ‐ met Alu. Rol |
| Buitenmuurlat: | 22mm Lat |
Prefab licht staal frame huis kantoor lodges all inclusive bungalow resorts apple house
| Wandframe: | AZ150 G550 Zink & Alu. gecoat staal 0,75 mm |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor de begane grond (droge oppervlakte): | 8 mm SPC-vloeren |
AS/NZS gecertificeerd licht staal prefab huisje op wielen
| Hoofdstructuur: | Licht staal 0.75mm van G550GD AZ150 |
|---|---|
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
| Isolatie: | Geen installatie nodig |
Prefabricated Modular Home Prefab houten bungalow met licht stalen frame
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| daktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
| Naam: | Home Strandbungalows |
Luxe Prefab Tiny Home Klaar om te Verschepen Staal Modulair Huis Boot Drijvend Hotel
| Materiaal voor de buitenwand:: | aluminium-magnesium-mangan plaat |
|---|---|
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
| Grootte: | 2.35*8m |
Lichte staal geprefabriceerde luxe kleine huis op wielen en micro prefab hutten met goede kwaliteit en de beste prijs
| Frame: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Zwaar stalen chassisframe: | Zwaar stalen chassisframe |
| Buitenmuurlat: | Aluminium composiet paneel |
AS4600 Moderne prefab modulaire huizen voor kleine huizen klaar voor verzending
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
NZ / AS Prefab Modulaire Kleine Huis Kit Luxe Prefab Kleine Huis Op Wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
AS / US STANDARD betaalbaar prefab huisje op wielen met slaapkamer badkamer
| grootte: | 2.35*8m |
|---|---|
| Omvatten: | 1 slaapkamer 1 baht 1 keuken 1 woonkamer |
| Naam: | Zuid-Afrika |
Goedkope prefab huizen voor budgetvriendelijke bouw Klein huis op wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |

