Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ tiny prefab homes ] bij elkaar passen 336 producten.
AS/US Steel Frame Prefab Tiny House met aanhangwagen op wielen voor reizen
| Plafond: | 8 mm geïntegreerd wandpaneel |
|---|---|
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
| Trefwoord: | Kleine huizen op wielen |
Prefab Tiny House On Wheels met AS/US lichtstaal frame modulair huis
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
|---|---|
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame G550GD AZ150 0,75 mm |
| Verwarmingkoeling: | Mini-split HVAC-systeem |
Prefab Huis Modulair Klein Huis Op Wielen Met AS/US Standard Lichte Staal Frame
| Trefwoorden: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
| Trefwoord: | Kleine huizen op wielen |
Ontdek betaalbaar en duurzaam wonen met kleine huizen te koop vanaf $ 20K
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
Lichte staalframe Prefab Eco Modulair Huis Klein Huis Op Wielen Prefab huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Standaard licht staal prefab Tiny House On Wheels Kit Huis voor avontuurlijke reizigers
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab Trailer Huis 2350*8000mm Stalen Frame Mobiel Tiny House Op Wielen
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | 2501t Queensland |
| Afmeting: | 2350*8000 mm |
Luxe prefab huisje op wielen met badkamer Reisauto's Campers Caravans te koop
| Stijl: | Uiterst klein huis op wielen |
|---|---|
| Transporteerbaar: | Ja, ontworpen voor gemakkelijk transport |
| Hoofdmateriaal: | lichtstalen frame |
Prefab licht staal ruimte frame klein gebouw draagbaar huis op wielen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Kosten van het Kant-en-klare Prefab Uiterst kleine Huis van het Staalkader op Wielen met Aanhangwagen
| Dak: | Dak versterkende laag voor dak |
|---|---|
| Vloeren: | 9mm gelamineerde vloeren |
| Maat: | 2.35*7.4m |

