Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ bungalow modular homes ] bij elkaar passen 347 producten.
Lichte stalen frame modulair Huis van Hotel Eenheid Prefab Huis hutten Bungalows
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
US/AS Prefab Houten Bungalow Modulaire Huis Kits Voor Slaapkamer En Fabriek
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
AS4600 lichtmatig stalen frame prefab modulaire hut hotel eenheid houten bungalow prefab huis
| Isolatie: | Glaswol |
|---|---|
| Stichting: | stalen onderstel |
| Windows: | dubbele glaswol |
Prefab stalen modulaire woning houten bungalow met licht stalen frame een huis voor vakantie
| Deuren: | Alum. raam glazen deuren |
|---|---|
| Vloeren: | 18 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Voorgefabriceerde villa in Europese stijl van licht staal / voorgefabriceerd gebouw met meerdere verdiepingen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Hoogwaardige verbonden modulaire huizen -- staalframe prefab huizen met aluminium schuifdeuren
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
ISO 9001 Moderne Europese Stijl Luxe Villa met Stalen Frame Modulaire Huispakketten
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
Op maat gemaakte geprefabriceerde stalen modulaire woningen - Geavanceerde lichtgewicht stalen framebouw
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |
Australische standaard geprefabriceerd lichtstaal frame modulair huis China panelized systeem
| Ontwerp: | Modern |
|---|---|
| Dakbedekking: | stalen dakbedekking/asfalt, truss, glaswol |
| Duurzaamheid: | Ontworpen om aardbevingen en harde wind te weerstaan |
Zonnepanelen Prefab Modulaire Huizen Volledig Afgerond Verhuisbaar Voor kantoor Tuin Studio
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

