Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ bungalow modular homes ] bij elkaar passen 347 producten.
Modulaire luxebungalowwoonplaats, Bungalowhuis met Groot Venster
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Opvouwbaar Containerhuis Klein bungalow Huizen met licht staal frame Opvouwbaar huis Modulair huis
| Gebruik: | Huis, Hotel, Bureau |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Op maat |
De geprefabriceerd Licht Huizen van de Staal Prefabbungalow/Bungalowhuis voor het Leven
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Economische prefab bungalowwoningen, Moderne prefab woning voor gezinnen
| Hoofdstructuur: | Hoofdstructuur |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
AS/US Moderne geprefabriceerde bungalowwoningen / lichtstaalstructuurwoningen
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Persoonlijke aanpassing Luxe licht staal structuur Bungalow Single Family Home Huis
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Voorgefabriceerde bungalow met lichtmetalen staalframe
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Huizen van de douane de Prefabbungalow/de Moderne Prefabweerstand van de Huizenbrand met Gelamineerde Vloer
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
|---|---|
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Het aangepaste Prefabmateriaal van het de Maatstaal van Bungalowhuizen Lichte voor het Leven
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
Cookeilanden Prefab Bungalow Woningen Lichtgewicht Stalen Frame Materiaal Energiebesparend
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
|---|---|
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |

