Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ bungalow modular homes ] bij elkaar passen 347 producten.
AS/NZS/USA standaard geprefabriceerd modulair huis met lichtmetalen stalen frame
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/NZS/USA standaard geprefabriceerd modulair huis
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Multifunctionele stalen frame prefab modulaire woningen voor mobiele toiletten / kantoorunits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met drie slaapkamers in een achtertuin
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Kit Kleine huis op wielen met drie slaapkamers
| Buitendeur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
|---|---|
| Producten: | Klein huis |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
Modulaire huizen met staalstructuur Australische standaardpakkethuizen Aanpasbare prefab-oplossingen
| auto: | 2 Garage |
|---|---|
| bed: | 3 Slaapkamer |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Voorgefabriceerde stalen huizen Voorgefabriceerde modulaire huiskits AS/NZS Lichte staalframe
| Venster: | Pvc-schuifraam |
|---|---|
| De deur: | Stalen deur, deur van aluminiumlegering |
| Structuur: | Gegalvaniseerd Staalkader |
Lichtstalen frame prefab modulair woningen mobiele kits opvouwbare huis
| Interieur voering: | 8 mm vezelcementplaat |
|---|---|
| Vloeren: | 9mm gelamineerde vloeren |
| Bochten:: | Kroonlijst van gipskarton van 90 mm |
Prefab modulaire huizen mobiel klein huis op wielen voor kamperen
| Gebruikt voor:: | Hotel/tuinhuis |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Austrila Lichte staal raam huis bouw modulair huis luxe villa huis kits
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |

