Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ bungalow modular homes ] bij elkaar passen 347 producten.
Modulaire woningen Australië Stalen frame huizen Villa Prefab woningen Gebouwd volgens Australische normen
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
AS/US Standaard Licht Stalen Frame Huis Villa Modulaire Huizen Voor Resorts
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Groene Modulaire Huizen/Staal Geprefabriceerde Villabouw met Isolatiemateriaal in Norm
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
|---|---|
| Vloer: | Laminat/hout/tegel |
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
Prefab Modulair Huis Luxe Prefab Mobile Tiny House On Wheels Een goede optie voor Caravan/RV Park
| Slaapkamer: | 2 bedden |
|---|---|
| De deur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
| Exretiormuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
AS / US Steel Frame House Kits And Plans Prefab Huis Stalen modulaire huizen
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Moderne ontwerp geprefabriceerde modulaire woning kit Kleine woning op wielen met 2 slaapkamers
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Levering vermogen: | 1000houses/year |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Modulaire Huiskit
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Flexibel modulair huis Prefabricate huizen met lichte staalstructuur Kleine huis op wielen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Innovatieve prefab huisoplossingen: modulaire woningen en draagbare woonruimtes
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

