Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ bungalow modular homes ] bij elkaar passen 347 producten.
Orkaanbestendige prefab bungalow eengezinswoning, stalen structuur luxe villa
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm met zinkcoating Z150 |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Op Maat Gemaakte Geprefabriceerde Bungalowwoningen Die De Weg Wijzen Met Lichtstalen Frames
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Heerlijk ingericht vakantiehuis, geintegreerde prefab huizen staal dragers en balken
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Goedkoop Huis Voorgefabriceerd licht staal systeem Huis Eengezinswoning Met Garage
| materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | EPS/XPS/PU sandwichpaneel of glaswol |
As / Nzs Houten blokhuizen Lichte staal dakbeugel Prefab bungalow huizen Panelized Home kits
| Gebruik: | Huis |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Sandwichpaneel |
| Kleur: | Aangepast |
Staalconstructie Houten huizen, geprefabriceerde bungalowhuizen Kits
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Nieuwe Deisgn 10 Zalen Prefab Lichte de Bungalowhuizen van het Staalkader in AU/EU/US-Norm
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Panelenbouwstelsel Klein gezin Mooie stalen structuur Geprefabriceerde lichte stalen woningen
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
De professionele Uitrustingen van het de Villa Prefabhuis van het Ontwerp Enige Laag Geprefabriceerde Lichte Staal
| Wall Materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
Prefabbungalowhuizen met lange levensuur, Betaalbare Geprefabriceerde lichte staalhuizen voor het Leven
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

