Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ garden office studio ] bij elkaar passen 64 producten.
Buiten Prefabricated Garden Studio licht staal frame opslag met waterdicht Resort Hotel Custom House Beste prijs
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Het lichte de Vakantiehuis van de Staalstructuur/prefabriceerde Tuinstudio voor Vakantie het Leven
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
| vloer: | Laminat/hout/tegel |
Prefab woning Modulaire woning Prefab tuin studio Met licht stalen frame Opslag
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Plafondmateriaal: | MGOboard/Gips board+others |
Prefab Lichte het Staal Ruimtehuizen Draagbaar Kit Homes Kitset Homes Nz van de Tuinstudio
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Vapor barrier,Ext. wall Cladding, Basic insulation |
| Interior/Partition wall: | Interior wall panel (dry area) |
Prefab het Kader van het het Staal Ruimtestaal van de Tuinstudio Licht de Bouwontwerp
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
Het prefab Lichte Staal van de Tuinstudio plaatst een Ontwerp van Kader Uiterst klein Huizen uit elkaar
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Hoge Kwaliteit Mini Hotel Prefab Huis Bungalow Met Licht Stalen Frame AS/NS Ontwerp
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Buitenmuur: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
Studio van de het Ontwerp Prefabtuin van Australië de Standaard voor het Werk en Vakantie
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
PVC-plafondpaneel Modulaire cabine-eenheid / geprefabriceerd huis met aluminium schuifdeuren
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Prefab Houten Dome Huis: Een Cool Cabin Tree Dome Huis Voor Airbnb
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

