Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ garden office studio ] bij elkaar passen 64 producten.
Lichte stalen frame Modern design Vakantiehuis Prefab Garden Studio Kantoorkabines
| Daken: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Buitenwand: | EPS-sandwichpaneel/staaldak/asfalt |
Op maat gemaakt ontwerp, ISO9001 gecertificeerde prefab houten bungalow, luxe cabinewoning
| Gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Koud gevormd staal frame prefab huis tuin studio voor kantoor hotel te huur
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Bouwt het vrije tijd Geprefabriceerde Lichte Snelle Staal Plattelandshuisje voor Vakantie
| size: | 12.3*4.2m |
|---|---|
| Keyword: | wooden house kit |
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
De Standaard Lichte Staal Geprefabriceerde de Driehoeksbouw van Australië met WPC-Raadsmuur
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Kleine Huis Kit Mobiele Lichte Stalen Woning Tuinstudio Prefab 20m² Grootte
| Maat: | 20m² |
|---|---|
| sleutelhout: | houten huiskit |
| Gebruik: | vakantie/vakantieoord/kantoor |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Huis Oma Flat Tuinstudio's
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Dakbedekking: | EPS-sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
Warm te koop Tuin Studio licht staal Prefab huis Luxuyr Oma flat
| Framemateriaal: | Framemateriaal |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Modulaire Moderne Modulaire de Glaswolisolatie van Huizen Hoge Prestaties
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Moderne modulaire geluidsisolatie prefab huis Fiber cement board Interieur bekleding Tuin Studio
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | CE, AS/NZS, UL Standard Light of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |

