Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ garden office studio ] bij elkaar passen 64 producten.
Lichte staal prefab bungalow panelen huis tuin studio kleine gefabriceerde huizen oma flat
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Van de de Huizen Prefabzolder van Kit Form Steel Frame Prefab Modulair van het Huispvc het Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Kleine huisontwerp Duurzame retraite Prefab licht staal frame huis Tuin studio
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Buitenmuur: | Aluminium plastic samengesteld paneel |
| Kleur: | Gebrekblauw 02 |
Modulaire prefab huis licht staal frame camping hut met hoogwaardige bouwmaterialen
| Materiaal: | Hoogwaardig hout |
|---|---|
| Raamtype: | Grote panoramische ramen |
| Elektrische kabels: | Inbegrepen |
Het prefab Lichte Staal van de Hoteleenheid plaatst een Kader Uiterst kleine de Bouwkitset Huizen Nz uit elkaar
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Isolatie binnen stalen frame: | R3.5 Glaswol*100mm |
| Plafond: | 9mm Gipsraad |
Lichte stalen frame mobiele prefab modulaire huis geodetische koepel huis bungalow kits
| Gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | Deepblueontwerper |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Voorgefabriceerd lichtstaal raamhuis
| Stalen frame: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. wandbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Interieur/partitiemuur: | Binnenwandpaneel |
Luxe prefab Motel Eenheden Modulaire Huizen Met Lichte Staal Frame House Kits
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
|---|---|
| Kenmerken: | veilig;sterk en roestvrij |
| Extern Muursysteem: | Aluminium, samengesteld paneel |
Prefab Steel Framing Cabins Massa - Aanpasbare prefab luxe cabine
| Grootte: | W3.3×L7 |
|---|---|
| Sleutelwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |
EU/AU/NZ/USA Lichte staalframe voorgefabriceerde staalframe hutten massa aanpasbaar
| Grootte: | W3.3×L7.1 |
|---|---|
| Sleutelwoord: | houten hutten |
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, werkplaats, fabriek |

