Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ garden office studio ] bij elkaar passen 64 producten.
Custom houten ontwerp mobiele prefab tuin studio licht staal frame hut
| Belangrijkste materiaal: | Lichte stalen structuur |
|---|---|
| Maat: | bijna geen beperking |
| Ontwerp: | Klantontwerp beschikbaar |
UK Prefab tuin studio met licht staal frame hut oma flat Hosue kits
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
|---|---|
| Kenmerken: | veilig;sterk en roestvrij |
| Extern Muursysteem: | Aluminium, samengesteld paneel |
AS / NZS Lgs Framing Prefab Garden Studio Houten Huis Kit Met WPC Wandbekleding
| Grootte: | bijna geen beperking |
|---|---|
| Sleutelwoord: | bouwpakket houten huis |
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
Voorgefabriceerd lichtmetalen stalen frame tuin studio huis ISO-standaard
| Grootte: | bijna geen beperking |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
Moderne prefab lichtmetalen stalen hutten: perfect voor resorthotels en tuinstudio's
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Wandbekleding: | WPC-platen, houten designbekleding |
| Vervaardiging: | resort, hotel, vakantie, Airbnb, huur, wonen, doorverkopen, tuin |
Voorgefabriceerde lichtmetalen stalen hutten: perfect voor resorthotels en tuinstudio's
| Naam: | Kiyom |
|---|---|
| Slaapkamer: | 1 |
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
Zeer aanpasbaar licht staal frame modulaire huiskits: tuin studio en hut oplossingen
| Staalframe: | AZ150 G550 licht staal |
|---|---|
| binnen wandpaneel: | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
Moderne ontwerp prefab licht staal tuin studio voor werk en vakantie hut prefab hotel
| Buitenmuur: | Buitendeur |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Vloerbedekking: | 15 mm technische vloer - droge ruimte |
Zonnepanelen Prefab Modulaire Huizen Volledig Afgerond Verhuisbaar Voor kantoor Tuin Studio
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
|---|---|
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Mooie prefab huisje Tuin Studio hut met dek modulaire huizen
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Kleur: | bijna elke houten kleur |

