Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular prefab homes ] bij elkaar passen 654 producten.
Stadhuis Prefabricated Villas/Prefab Twee gezinswoningen Groene prefab huizen
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Modulaire geprefabriceerde lichtstaalconstructie Kleintje huis op wielen
| Lichte stalen structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Dak Truss |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Binnenwandpaneel: | Gegalvaniseerd staal en PU-sandwich gedecoreerd paneel |
AS4600 Lichte staalframe Prefabricated Luxury Villa Prefab huizen
| Daken: | Asfalt tegel |
|---|---|
| Muur: | kan kiezen |
| 1F Aera: | 163㎡ vierkante meter |
Waterdicht staal prefab huizen prefab licht staal raam huis CE luxe villa
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| 15mm OSB raad: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
AS / NZS / USA lichtstaal frame modulair geprefabriceerd huis kit villa
| type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | Opties |
Tropische vochtventilatie Overwater bungalow / modulaire bungalowhuizen
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Moderne ontwerp geprefabriceerde modulaire woningkit Klein huis op wielen met drie slaapkamers
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
De moderne Modulaire Wpc-Raad prefabriceerde Uiterst klein Huis op Wiel met Licht Staalkader
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Kleine geïntegreerde huis Geprefabriceerde Huizen met Licht Staalkader
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Kit Kleine huis op wielen met drie slaapkamers
| Buitendeur: | Dubbele verglazing Alum.Door |
|---|---|
| Producten: | Klein huis |
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |

