Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular prefab homes ] bij elkaar passen 660 producten.
Luxe prefab villa modulaire bungalows huis met licht staal huis kits
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
Lichte stalen structuur geprefabriceerd dubbele prefab huis kits modulair huis
| Lichte Staalstructuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
| Buitenmuur versterkende laag: | 15mm OSB raad |
Florida 3 slaapkamer modulaire kleine huizen voor avontuurlijke reizen
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Standaard: | ISO95001 |
|---|---|
| Maat: | Aanpasbaar |
| Vierkante meter: | 408 m² |
De professionele Uitrustingen van het de Villa Prefabhuis van het Ontwerp Enige Laag Geprefabriceerde Lichte Staal
| Wall Materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
|---|---|
| Plafondmateriaal: | MGO-plaat/gipsplaat |
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
Duurzame herenhuizen LSF-structuren voor moderne prefab huizen AS4600
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Modulair mobiel huis Kleine huis op wielen met geprefabriceerde staalstructuur 2350*8000mm
| Wandbekleding: | Metalen bekleding met staande naad |
|---|---|
| Naam: | 2501t 02 Queensland |
| Maat: | 2350*8000 mm |
Lichte Steel Frame Prefab Huizen 100 Jaar Levensduur Voor Structuur Eén verdieping huis
| De deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of houten deur |
|---|---|
| Venster: | aluminiumlegering/PVC |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Premium modulaire containerhuizen Australië Custom Granny Flats ADU Steel House
| Kenmerken: | Patent op vouwtechnologie |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Maximaal gebruik maken van de ruimte in een prefabricate huis: ontwerpideeën voor modulaire mobiele huizen
| Verpakking Details: | 40 hoofdkwartier |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

