Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular prefab homes ] bij elkaar passen 660 producten.
Kleine betaalbare stadswoningen Lichte stalen geframeerde prefab huizen te koop
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Beste prefab modulaire bungalows huis staal huis kits voor fabrieksgebouwen en slaapzalen
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
Moderne prefab huizen: modulaire containerhuizen en luxe kleine huizen op wielen
| Merk: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Queensland 2524t |
| Maat: | 2350*8000 mm |
Modulair geprefabriceerd klein huis op wielen van licht staal: innovatief ontwerp met NAS/AS
| Badkamer: | 2 |
|---|---|
| Deuren: | Massief hout |
| Afwerking: | Hoogwaardig |
Ontwerpende het Geprefabriceerde huis Prefab Groene Prefabhuizen van het luxe Lichte Staal
| Gebruiken: | Kantoor |
|---|---|
| Deur: | Melamine fineer MDF deur |
| maat: | 12*16m |
Economische prefab bungalowwoningen, Moderne prefab woning voor gezinnen
| Hoofdstructuur: | Hoofdstructuur |
|---|---|
| Wandmateriaal: | Alc-paneel / vezelcementbekleding + MGO-plaat / gipsplaat |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Huizen van de douane de Prefabbungalow/de Moderne Prefabweerstand van de Huizenbrand met Gelamineerde Vloer
| Vloer: | Laminaat/houten/tegel |
|---|---|
| Deur: | Metaalbeveiligingsdeur/PVC schuifdeur |
| Dakbedekking: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfalt |
ALC Panel Recyclebaar Groen Prefab Huizen Aanpasbaar Lichte Gauge Staal Prefab Villa
| gebruik: | Villa, Huis, Bureau |
|---|---|
| Maat: | aangepast, als clAient vereiste |
| Materiaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Goedkope huizen licht staal geraamde prefab huizen te koop onder 100k
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Lichte stalen geframeerde prefab huizen te koop betaalbare stadswoningen AS4600
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |

