Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular prefab homes ] bij elkaar passen 654 producten.
Lichte staal snel assembleren prefab modulaire huizen oma flat ADU voor wonen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Van het het Staalkader van het Eco Prefabhuis Prefab de Huizen Lichtgewicht Moderne Modulaire Huizen
| Mterial kader: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De lichte Gele Eigentijdse Modulaire Huizen van het Staal volledig verfraaid Gebeëindigde Stapelbed Geprefabriceerde Huis
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Bekijk de Australische standaard prefab huis, Kit Home, en gefabriceerde huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Fabrieksprijzen Containerhuis Gepaneerd Systeem Modulaire Villa Prefab Staal Thuis Kits
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Basisisolatie: | Glaswol R2.5 |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Lichte staalframe Prefab Eco Modulair Huis Klein Huis Op Wielen Prefab huizen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Mobiele modulaire prefab kleine huis op wielen met volledig meubilair te koop
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Australië Prefab Huizen Modulaire staalstructuur Villa Moderne betaalbare prefab huis
| Gebruik: | Villa |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Productnaam: | Prefab villa, prefab stalen huis |
Van de de Raadsluxe van het vezelcement van de Huizen ultra Moderne Prefabhuizen Prefab Prefab het Huisuitrustingen
| Productnaam: | villa huizen luxe,Villa prefab lichte staalconstructie hoogbouw,Steel Structure Building |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, sandwichpaneel, gelast H-sectiestaal |
| Venster: | Venster van aluminiumlegering, aluminiumlegering/PVC |
Voorgefabriceerde huizen volgens de Australische standaard, kithuizen en gefabriceerde herenhuizen
| NEE: | 2127 |
|---|---|
| Deuren: | Australisch standaard aluin. Schuifdeur |
| Ramen: | Australische standaard enkelglas Alu. |

