Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular prefab homes ] bij elkaar passen 654 producten.
Modulaire huizen van licht staal op maat Opvouwbaar huis Hoog prestatie voor wonen
| Gebruik: | Huis, Bureau, Hotel |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Naam van het product: | Prefab modulaire woning met 3 slaapkamers |
Modulaire woningen Australië Stalen frame huizen Villa Prefab woningen Gebouwd volgens Australische normen
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Scherp-rand Modulair Prefab Uiterst klein Huis: Innovatief Licht Staalontwerp op Wiel
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australië Lichte staal Framing House Project Prefab Kitset Homes NZ Prijs prefab huis kits
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| De muur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm structureF: | 15mm OSB raad |
| Daklat: | 35mm Lat |
Modulair Licht Staal Moderne Prefab Huizen Pre Gebouwde Huizen Houte Unit
| Structuur: | De Dwarsbalk van de het Staalvloer van AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dakwerktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Milieuvriendelijke Bungalow Lichtstalen Gebouwen Modulaire Prefab Eengezinswoning
| Materiaal: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Gebruik: | Hotel, huis, kantoor, winkel, villa |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/vezelcementbekleding+MGO-plaat/gipsplaat |
Lichte Staal Modulaire Uiterst kleine Prefabhuizen met Geïntegreerd Muurcomité voor Verkoop voor Ren
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
Kleine betaalbare stadswoningen Lichte stalen geframeerde prefab huizen te koop
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Beste prefab modulaire bungalows huis staal huis kits voor fabrieksgebouwen en slaapzalen
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
Moderne prefab huizen: modulaire containerhuizen en luxe kleine huizen op wielen
| Merk: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Queensland 2524t |
| Maat: | 2350*8000 mm |

