Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Prefab Park Home met licht staal frame mobiele huis kits om kleine metalen huizen te bouwen
| Staalframe: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding |
| Binnen/scheidingswand: | Binnenmuurpaneel droog gebied & nat gebied |
Luxe ontwerper Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Florida 3 slaapkamer modulaire kleine huizen voor avontuurlijke reizen
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
Prefabsta-caravan met Gelamineerde Vloer/Colorbond-Dakwerk/pvc-Muurbekleding
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| gevelbekleding: | Colorbond+MGO-plaat/gipsplaat |
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
De lichte Leefbare Prefabsta-caravan van het Staalkader/Groene Douanesta-caravan voor Familie
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
PVC-plafondpaneel Modulaire cabine-eenheid / geprefabriceerd huis met aluminium schuifdeuren
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Modulaire Moderne Modulaire de Glaswolisolatie van Huizen Hoge Prestaties
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Lichtstalen Frame ADU Huizen Modulaire Woning Mantelzorgwoning Eén Verdieping Eengezinswoning Te Huur
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU sandwich |
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
AS US Standaard G550 Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Mobiele Woning Oma Flat ADU Draagbare Woning
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | Normale dampbarrière |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Voorgefabriceerd lichtstaal raamhuis
| Stalen frame: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | Ext. wandbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Interieur/partitiemuur: | Binnenwandpaneel |

