Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Economische Voorkeur Moderne Modulaire Huizen Kits Met Afgewerkte Oppervlakte Geprefabriceerd Huis
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Tropische vochtventilatie Overwater bungalow / modulaire bungalowhuizen
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Voorgefabriceerd Huisje Op Wielen. Modulair licht staal frame met ingenieur frame systeem.
| Hoofdmateriaal: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Vloerbedekking: | WPC-bevloering |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Staal die van Ce de V.S. van Au Nzs het Standaard Lichte de Luxevilla ontwerpen van Liverpool Oslo
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dakwerktegel: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
Topfabrikanten van prefab huizen ontdekken onze bekroonde ontwerpen modulair huis appartement
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
NZ / AS Prefab Moderne 3 slaapkamers Staalstructuur Prefab Villa Modulair Huis
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | lichtstaal raamhuis |
| Slaapkamer: | 4 |
Stalen Bouwpakketten USA Standaard & Prefab Herenhuizen - Luxe Maatwerk Villa Oplossingen
| Funderingstype: | Betonplaat of pijlerfundering |
|---|---|
| Deuren: | Vooraf geïnstalleerde stalen of houten deuren |
| Buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-bord |
De witte Vriendschappelijke Geprefabriceerde Sta-caravan van Eco/de Lichte Sta-caravan van het Staallogboek
| Hoofdstructuur: | Licht Maatstaal |
|---|---|
| Muurbekleding: | Colorbond+MGO raad/gipsraad |
| Isolatiemateriaal: | glaswol of ook EPS/XPS/PU-sandwich |
Op maat gemaakte mobiele woning in Europese stijl met licht stalen frame | Colorbond dak, vochtbestendig, houten gevelbekleding
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Dak: | EPS sandwichpaneel/stalen dakbedekking/asfaltdakspaan |
| Vloeren: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
Lichte staal Australische mijnbouw Moderne modulaire huizen voorkeur Oma flat ADU
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/ 0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

