Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Flexibel modulair huis Prefabricate huizen met lichte staalstructuur Kleine huis op wielen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Snel bouwen van geprefabriceerde huizen Modulaire huizen met licht licht gauge stalen frame
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Prefab Modulaire Luxe Villa Mobiele Huis 2 Slaapkamers Container Huis NZS / US
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
AS/US Lichte kaliber staal geframeerde prefab huizen Luxe moderne prefab villa eengezinswoningen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Van het de Stijl Prefab Lichte Staal van Europa het Kadersta-caravan in de EU-Norm
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
CN Prefab de Villa Vrolijk Prefabhuis van de Staalstructuur met pvc-Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Energiebesparende betaalbare prefab modulaire huispakket staalstructuur villa prefab villa's
| Materiaal: | Licht staal |
|---|---|
| De deur: | Stalen veiligheidsdeur |
| Venster: | Aluminium venster |
Australië Standaard licht staal structuur oma flat kleine hut snel bouwen stabiel huis
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Lichtgewicht modulair huis Prefabricate huizen met lichte staalstructuur Tiny House On Wheels
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
Lichte staalframe Prefab appartementengebouwen voor de herdefiniëring van de bouwindustrie
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 15mm OSB raad |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |

