Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Prefabrik Villa en Kantoor Gebouw op Maat met Aluminium Buitenramen & Deuren
| Productnaam: | Prefab stalen huis |
|---|---|
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
| Isolatie: | Thermische en geluidsisolatie inbegrepen |
Efficiënte modulair bouwsysteem voor huizen na rampen, geprefabriceerde lichtstalen modulaire huizen
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Van het het Huis Lichte Metaal van het keramische tegel Prefabhuis Mobiele Kaders 3450mm
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | Normale dampscherm |
| Hoek lijn: | 50mm PVC Conisch/gips conisch |
Fabrieksprijs Moderne Prefab Mobiele Huizen | Licht Stalen Frame ADU Oma Flat
| Wandframe: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Binnenmuurafwerking: | geïntegreerd wandpaneel |
EU/AU Standaard Lichte staal frame Mobiele huis Prefab Moderne mobiele huizen
| Muurkader: | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Basis isolatie: | Glaswol R2.5 |
| Afwerking binnenmuur: | Geïntegreerd wandpaneel |
Lichte Mobiele het Huis Prefab Nieuwe Vervaardigde Huizen van het Staalkader voor Omavlakte
| Ondervloersysteem (indien aanwezig): | Licht staal 0.75mm van AZ150 G550 |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | WPC-bekleding |
| Afwerking binnenmuur: | Geïntegreerd wandpaneel |
Het modulaire Geprefabriceerde Lichte Uiterst kleine Huis van de Staalstructuur op Wielen Uiterst kleine Cabines voor Verkoop
| Modular Prefabricated Light Steel Structure Tiny House On Wheels ,Tiny Cabins For Sale: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Exterior wall: | Various wall panels available |
| Wall: | Interior wall and partition wall |
USA Prefab Villa Huis Ontwerpplannen / Prefab Luxe Villa Modulaire Huizen
| Type: | Eengezinswoningen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Modulair mobiel huis Kleine huis op wielen met geprefabriceerde staalstructuur 2350*8000mm
| Wandbekleding: | Metalen bekleding met staande naad |
|---|---|
| Naam: | 2501t 02 Queensland |
| Maat: | 2350*8000 mm |
Moderne prefab huizen: Luxe villa-kits met lichtmetalen modulaire stalen huis
| Muur: | ALC-plaat/vezelcementplaat/PU-sandwich |
|---|---|
| Stijl: | aangepast |
| Vloer: | aangepast |

