Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Het Huis van geprefabriceerd huisuitrustingen, het Lichte Blokhuis van de Staalstructuur, Verschillend Kleurenplafond
| Eeuwige muur: | WPC board/massief hout |
|---|---|
| binnenmuur: | pvc-raad/massief hout |
| daktegel: | colorbond/asfalt dakspaan |
Lichte staal Modulaire huizen makkelijk en snel te installeren Huis Oma flat
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| vloer: | Laminaat/houten/tegel |
Australian Standard Prefab Light Guage Steel Frame House Tweede verdieping Appartement
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Daklat: | 35mm Lat |
Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met licht stalen frame Modulair huis
| Badkamer: | Douche, toilet, vanity set |
|---|---|
| Windows: | Dubbelglas Alum.Window |
| Buitenmuur: | Metalen PU-sandwichplaten 16 mm |
Moderne goedkope geprefabriceerde staalconstructie Gebouw geprefabriceerd huis met paneelsysteem
| Buitenmuur: | metaalplaat |
|---|---|
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
| Toepassingsgebieden: | Industrieel/commercieel/residentieel |
Lichte staal mobiele moderne containerwoningen geprefabriceerde woningen wit eenlaagse woning
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
EU/AU/USA Standard Prefabricated Modular Home Tiny Home On Wheels met drie slaapkamers in een achtertuin
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Premium modulaire containerhuizen Australië Custom Granny Flats ADU Steel House
| Kenmerken: | Patent op vouwtechnologie |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
De Prefabbungalow van het orkaanbewijs, Overwater-Bungalow Prefabblokhuis
| Kadermateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm staalkader met AZ150-zinkdeklaag |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50mm ALC panel/WPC raad/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Geprefabriceerde landelijke villa met licht stalen frame, snel gemonteerde prefab modulaire behuizing
| Gebruik: | Huis, Hotel, Bureau, Villa |
|---|---|
| Grootte: | kan worden ontworpen, kan worden aangepast |
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |

