Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
AS / USA Standaard Prefab Mini House On Wheels Modulair Huis
| grootte: | 2.35*8m |
|---|---|
| Omvatten: | 1 slaapkamer 1 baht 1 keuken 1 woonkamer |
| Naam: | Zuid-Afrika |
Prefabricated Container Home Luxe Gebouw Licht Stalen Villa Aangepaste Gepaneelde Huis Kits
| Buitendeur: | Aluin. frame dubbele glazen deuren |
|---|---|
| Daklat: | 35 mm Batten |
| Prefabhuizen: | 5 slaapkamers luxe villa |
Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Villa Woning Snelle Eengezinswoning Appartement
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Hurricane-bestendige lichtstaalframe geprefabriceerde huizen.
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | Colorbond-bekleding/100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Bungalow van het de Luxe Nieuwe Geprefabriceerde huis van Europa de standaard, Prefab het Huisuitrustingen van de Hitteisolatie/Licht Staalhuis
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
De waterdichte Prefabvillageprefabriceerde huizen maken Hoge Akoestische Isolatie in Norm vuurvast
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Kleine Huis Kit Mobiele Lichte Stalen Woning Tuinstudio Prefab 20m² Grootte
| Maat: | 20m² |
|---|---|
| sleutelhout: | houten huiskit |
| Gebruik: | vakantie/vakantieoord/kantoor |
Het geprefabriceerde Mini House Modular Prefabricated Light-Uiterst kleine Huis van de Staalstructuur op Wielen
| Stijl: | Modern |
|---|---|
| Elektro: | 110/220V/240v |
| Bevloering: | Laminaat |
Luxe voorgebouwde huizen van lichtstaal: duurzaam en elegant
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Modulair geprefabriceerd huis met licht stalen frame Klein huis op wielen te huur
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

