Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ modular steel prefab homes ] bij elkaar passen 659 producten.
Moderne geprefabriceerde huizen Superieure kwaliteit licht staal frame AS / NZS
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
US / AS Modulair geprefabriceerd huis op wielen in Zhejiang Handelaren 2.35 * 8m
| Merken: | - Deep Blue Smarthouse. - Ik weet het. |
|---|---|
| Naam: | Zuid-Afrika |
| grootte: | 2.35*8m |
Kleine huizen die voor Airbnb-huisjes zijn gemaakt
| Gebruikt voor:: | Airbnb hut |
|---|---|
| gevelbekleding buiten: | metalen PU sandwichpaneel |
| gevelbekleding binnen: | Geïntegreerd wandpaneel |
ISO 9001 Moderne Europese Stijl Luxe Villa met Stalen Frame Modulaire Huispakketten
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
High Quality Light Steel Easy Assemble 2 Storey Modern Design Villa Modular Home
| Standaard: | ISO95001 |
|---|---|
| Maat: | Aanpasbaar |
| Vierkante meter: | 408 m² |
UK Standaard Geprefabriceerde Woning Modulaire & Lichtgewicht Stalen Frame Huizen Kits
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 270,08m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis |
US Standard Prefab House Lichte staalstructuur Luxe villa Prefabricated residential home
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen stalen stalen |
|---|---|
| Totale oppervlakte: | 222㎡ |
| Verhalen: | 2 |
Hoogwaardig geprefabriceerd sandwichpaneelhuis staalconstructie geprefabriceerde hotelruimte
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Aanpasbaar modulair geprefabriceerd klein huis op wielen
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabricate Huis Met Lichte Staalstructuur Klein Huis Op Wielen Modulair Huis
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |

