Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel houses ] bij elkaar passen 1116 producten.
2 verdiepingen villa geprefabriceerd lichtmetalen stalen raamhuis modulair huis meergezinswoning
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Grote woning Natuurlijk geprefabriceerd houten huis met comfortabel terras slaapkamer Luxe villa
| Muur: | staal |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Installatie: | makkelijk. |
Het is de bedoeling van de Commissie om de volgende maatregelen te treffen:
| Vloer: | van hout |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Structuur: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
AS US Standaard G550 Lichtmetalen Stalen Frame Prefab Mobiele Woning Oma Flat ADU Draagbare Woning
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Ext. gevelbekleding: | Normale dampbarrière |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
2 verdiepingen licht staal geprefabriceerd houten huis, wit geprefabriceerd staal huis modulair huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
NS/US Standard Prefabricated Steel House Light Steel Frame Verhuisbaar appartement Custom House Met nieuw ontwerp
| Structuur: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm wandstructuur |
|---|---|
| Buitenmuur: | WPC-bekleding, normale dampscherm, glaswol R2.5 |
| Binnenwandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Ce-Huis van het Certificaat het Prefabstaal, Lichte het Huisvilla van de Staalstructuur
| Frame mterial: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Geprefabriceerd huis, Hoge Isolatievilla met de Glijdende Vensters van pvc
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De prefab van het het Staalhuis van de Hoteleenheid Lichte Ontwerpende het Ontwerp Uiterst kleine Bouw Draagbaar Kit Homes
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |

