Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel houses ] bij elkaar passen 1116 producten.
Modulair lichtmetalen stalen frame geprefabriceerde bungalow, goedkope aardbeving prefab
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab stalen modulaire woning houten bungalow met licht stalen frame een huis voor vakantie
| Deuren: | Alum. raam glazen deuren |
|---|---|
| Vloeren: | 18 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerd wandpaneel/gipsbord |
Verwarming Prefab Villa Modulaire Home Kit Met licht stalen frame ICC EN-1090
| Structuur: | Het dakbundel van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Daken: | 35mm Lat |
| Buitenmuur: | 8 mm James Hardie gevelbekleding |
Luxe geprefabriceerd licht staal frame geprefabriceerde metalen huis kits geprefabriceerde huis kits
| Lichte Staalstructuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Dampbarrière voor dak: | Normale Dampbarrière |
Klaar Gemaakt Staalkader Prefab Uiterst klein Huis met Aanhangwagen op Wielen Kleine Huizen voor Verkoop
| Packaging Details: | Bare bundle / 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefab staal villa kit huizen met licht staal frame modulair huis voor vakantie
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
NS/AS Prefab strandhuis Houten bungalow Prefab wooncompleet met 3 slaapkamers
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
NS/AS Prefab strandhuis Houten bungalow Prefab wooncompleet met 3 slaapkamers
| type: | tinyhouse houten bungalow |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Van de de Huizen Prefabzolder van Kit Form Steel Frame Prefab Modulair van het Huispvc het Plafondcomité
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | C.E, AS/NZS, UL standaardlicht of anderen |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Prefab huis met grote ramen. Modulair licht staal frame kit huis
| Gebruik: | Huis, Villa, Bureau |
|---|---|
| Kleur: | Wit, kan worden aangepast |
| Grootte: | De Eisen van Costomers, standaard of aangepast |

