Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel houses ] bij elkaar passen 1116 producten.
Snel bouwen Prefab stalen huis met keuken / Structurele stalen framing systemen
| Frame mterial: | Stalen frame van 0,75 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Luxe prefab huis villa prefab stalen huis kostenbesparing panelen huiskits
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Europees Standaard Prefab van het de Cabinechalet van het Staalhuis Houten van de de Zolderverdieping Licht het Staalkader
| Hoofdstructuur: | Lichtgewicht staal |
|---|---|
| muurbekleding: | WPC, houten bekleding |
| Plattegrond: | één slaapkamer, keuken, woonkamer, badkamers |
EU Prefabricated Light Steel Framing 2 verdiepingen modulair huis met grote ramen Assisi Villa
| Naam: | Villa Assisi |
|---|---|
| Kleur: | De kleur van het lichte staal |
| Sollicitatie: | Woonarchitectuur |
AS/NZS Standard Bungalow Prefab Tiny Homes Modern Prefab Dome Chalet Voetbalhuis
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Kleur: | kan worden aangepast |
| De deur: | Stalen deuren |
Verrijdbaar Licht Stalen Prefab Tiny House
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Standard Prefab Light Steel Prefab Tiny House Featuring Metal PU Sandwich Panel Wand En Trailer
| Droge gebiedsbevloering: | 9mm MDF bevloering |
|---|---|
| Vloer: | laminaat vloeren |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
Voorgefabriceerd trailerhuis Kleine woning op wielen warm te koop mobiele woning
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Voorgefabriceerd trailerhuis Kleine woning op wielen warm te koop mobiele woning
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |
Goedkoop prefab huisje met zonnepanelen 2 slaapkamers 2 badkamers Mobiele woning te koop
| Structuur: | licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | WPC-bord |
| Vloer: | laminaat vloeren |

