Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel houses ] bij elkaar passen 1116 producten.
Kleine prefab huis op wielen met klein terras te koop en te huur
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
De dubbele Verdiepingsvilla/prefabriceerde/Licht Maatstaal/Koude - Gevormd Staal
| Structuur: | De muurstructuur van AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Dak: | 0.5mm Colorbond Dakwerkblad |
| Buitenmuur: | 15mm CFC Blad (Hoogte - dichtheid) |
Fabrieksprijzen Containerhuis Gepaneerd Systeem Modulaire Villa Prefab Staal Thuis Kits
| dakspant: | AZ150 G550 Lichtstaal 0,75 mm |
|---|---|
| Basisisolatie: | Glaswol R2.5 |
| Hoeklijn: | 50 mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Modulaire huis prefab vouwbare containerhuizen 20ft 40ft voor betaalbare noodschuren
| Model: | Fc-01 |
|---|---|
| Structuur: | Gegalvaniseerde vierkante buis 40*40 |
| Chassispurlin: | Gegalvaniseerde RHS 40*40 |
Mobiele modulaire prefab kleine huis op wielen met volledig meubilair te koop
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Van het het Staalkader van het Eco Prefabhuis Prefab de Huizen Lichtgewicht Moderne Modulaire Huizen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Luxe ontwerper Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Luxe A-frame huis lage villa warmte-geïsoleerd modulair huis prefab kleine huis op wielen
| Naam: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Maat: | 2350*8000 mm |
| Type: | Uiterst klein huis op wielen |
Het moderne Prefab gelamineerde bevloering geprefabriceerde hotel van Staal Gele Overwater Bungalow
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Wand materiaal: | ALC-paneel/de raad van het vezelcement cladding+gypsum |
AS/US Prefab Lichtgewicht Stalen Frame Eengezinswoning Bungalow Stalen Huizen Kits
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
|---|---|
| Installatie: | DIY-montage of professionele installatie mogelijk |
| Traliewerk: | WPC -reling |

