Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefab steel houses ] bij elkaar passen 1116 producten.
Luxe prefab villa modulaire bungalows huis met licht staal huis kits
| Projectplaats: | Zuid-Afrika |
|---|---|
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
| Windows: | Dubbele verglazing Alum.Door |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 8 Slaapkamer |
|---|---|
| Gebied:: | 564,27m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
China Prefab Steel Framepanelized Home Kits 40ft Sandwich Panel Waterdicht Luxe villa's
| Slaapkamer: | 6 slaapkamers |
|---|---|
| Gebied:: | 328,17 m² |
| Sollicitatie: | Staal vervaardigd huis, familiegebruik |
Voorgefabriceerde villa's Voorgefabriceerde stalen villa's Efficiënte woningen
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Voorgefabriceerd Huisje Op Wielen. Modulair licht staal frame met ingenieur frame systeem.
| Hoofdmateriaal: | Lichte Staalstructuur |
|---|---|
| Vloerbedekking: | WPC-bevloering |
| Buitenmuur kleur: | Opties |
Modulaire huizen van de Australische standaard Lichte staalstructuur Frame Building Steel House Kits
| Naam: | Huis van Sevilla |
|---|---|
| Size:: | 17944×11522 mm |
| Grote verdieping:: | 149 vierkante meter |
AS/US Prefabricated Villa Uitbreidbaar licht staal huis Villa te koop
| buitenmuurbekleding: | cultuursteen |
|---|---|
| Installatie: | DIY-montage of professionele installatie mogelijk |
| Duurzaamheid: | Weerbestendig en langdurig |
2 verdiepingen modulair huis luxe geprefabriceerd lichtmetalen stalen raamhuis met Australische standaard
| Dak: | daktegel |
|---|---|
| Fascia -bord: | Stalen fascia -bord |
| buitenmuurbekleding: | 50 mm ALC-paneel |
Prefab Modulaire USA Standaard Aangepast Luxe Huis voor Gezinnen Lichtmetalen Stalen Huis op Maat
| Buitenmuur: | 100/50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcem |
|---|---|
| Andere fitting: | toilet, wastafel, douche, keuken, enz |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Fabriek bouwen paneelsysteem staal structuur prefab villa new design Custom House
| Buitenmuur: | Frame van cortenstaal van 0,75 mm, mgo-afwerking |
|---|---|
| dakafwerking: | Glav.alu. golfplaat, colorbond |
| Interne muur: | wand-12 mm Mgo.Flush finsh |

