Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefabricated house kits ] bij elkaar passen 512 producten.
Moderne modulaire huizen: aardbevingsbestendige stalen prefab huizen en windbestendige strandvilla's
| Buitenmuur: | Gevelplaat van vezelcement |
|---|---|
| binnenmuur: | 12 mm gipsplaat/12 mm MGO-plaat |
| daktegel: | colorbond / asfalt grind |
Prefabricated Modular Home Houten ontwerp Een frame huis kits Voor Airbnb
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
De lichte Huizen van de Staal Prefabcontainer/prefabriceerden Huisuitrustingen voor het Leven
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
NS/AS Prefabricated Stalen Huis Villa Met Licht Stalen Frame Huis Kits
| Framemateriaal: | 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Materiaal plafond: | MGO board/Gips board+others |
Installeer snel Geprefabriceerd huis, Metaal Geprefabriceerde het Huisvesten Modules
| Materiaal: | Licht staal |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Koud gevormd staal frame prefab huis tuin studio voor kantoor hotel te huur
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Materiaal plafond: | MGOboard/gipsplaat+anderen |
Goedkope AS4600 lichtmetalen modulaire huizen met staalframe voor een moderne villa
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Prefab woning
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Europese Standaard Opvouwbare Huis Geprefabriceerd Huis Oma Flat Modulaire Huizen om in te wonen
| Muur: | geïntegreerd wandpaneel |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Framemateriaal: | Lichtgewicht staal |
Lichte stalen frame geprefabriceerde huizen snelle installatie paneelsysteem
| Framemateriaal: | 0.75m/0m.95mm/stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Externe muur: | ALC-paneel/vezelcement |

