Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefabricated house kits ] bij elkaar passen 512 producten.
AS/VS Lichtstalen Frame Huizen, Geprefabriceerde Huizen Bouwpakket voor Zuid-Afrika
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Prefab woning lichte staalconstructie bungalow met aluminiumlegering / PVC raam
| Deur: | stalen beveiligingsdeur/wpc of houten deur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Vloer/funderingsmateriaal: | laminaat vloeren/houten/PVC tapijt |
EU VS Prefabricage Mobiele Huizen Geprefabriceerde Huizen Granny Flat Licht Stalen Opvouwbare Huizen
| Soorten: | Opvouwbaar huis |
|---|---|
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
Australië Standaard paneelsysteem Luxe licht staal frame Prefabricated Houses
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Europese op maat gemaakte luxe geprefabriceerde huizen met staalframe geprefabriceerd huis voor bungalowproject
| Materiaal plafond: | MGOboard/Gipsboard+andere |
|---|---|
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
| Vloeren: | 18mm de raad van het vezelcement met van het dampbarrior en bamboe bevloering of houten bevloering, |
Prachtige prefab huis kits bungalow huizen luxe villa met gegolfd stalen dak
| Deur: | stalen veiligheidsdeur/WPC of triplexdeur |
|---|---|
| Raam: | Aluminium legering/PVC |
| Plafondmateriaal: | Mgoboard/ gipsbord+anderen |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis US / AU / EU standaard prefab huis kits
| Type: | Een eenmansgezin |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Luxe prefab villa 2 verdiepingen staal frame modulair huis met 4 slaapkamers standaard prefab huis kits
| type: | Een eenmanshuis |
|---|---|
| Slaapkamer: | 4 slaapkamers |
| Garage: | 2 |
Prefab Lichte van het het Huis Lichtgewichtstaal van het Staalkader Modulaire Te bouwen de Huizenuitrustingen
| Staalframe: | Wandframe, dakspant, ondervloersysteem (indien aanwezig) |
|---|---|
| Binnenlands muurpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde muurpaneel/gipsraad |
| Hoek lijn: | 50mm PVC Conisch/gips conisch |
Mini 20/30SQM Prefab huis Oma flat, licht staal bungalow Modulaire huizen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |

