Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefabricated house kits ] bij elkaar passen 512 producten.
AS/NZS Lichte staal Prefab systeem Huis Kit Prefab huis Luxe Vila Bungalows
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
| Levertijd: | 30-45days |
Lichtgewicht modulair huis Prefabricate huizen met lichte staalstructuur Tiny House On Wheels
| Verpakking Details: | Naakte bundel/40HQ |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen: | 12000houses/year |
AS / US Steel Frame House Kits And Plans Prefab Huis Stalen modulaire huizen
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
|---|---|
| Onder de begane grond (indien aanwezig): | 15 mm CFC-plaat |
| Plafondpaneel: | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Prefab Lichtstalen Frame Studiohuis Stalen Frame Huis Kits Om Granny Flat Te Bouwen
| Stalen frame: | Dakspant, Muurframe |
|---|---|
| Wandpaneel binnen (natte ruimte): | 9 mm CFC-plaat/geïntegreerd wandpaneel |
| Vloeren voor begane grond (natte oppervlakte): | 1,5 mm vinylvloeren/keramische tegel |
Prefabtuinstudio met Uitrustingen van het het Kaderhuis van het Opslag de Lichte Staal
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
| ubfloor system (if any): | RHS & AZ150 light steel/light teel joit |
Luxe prefab villa Samui Prefab huizen met lichtmetalen stalen framing kits
| Verpakkingsmateriaal: | Stalen kleurplaten/sandwichpanelen |
|---|---|
| Structuur: | Lichte staalframe |
| Kleur van de buitenmuur: | opties |
Eenpersoonswoning van lichtmetalen staal Luxe Moderne modulaire woningkits
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
Lichte stalen frame prefab huizen luxe villa een verdieping modern bungalow huis
| gebruik: | Hotel, kantoor, huis |
|---|---|
| Kleur: | Optioneel |
| raam: | PVC SCHUIFRAAM |
CE-certificering Luxe Prefab Huis Modulair Huis Met Licht Stee Frame Huis Kits
| Type: | Eengezinswoning met 1 verdieping |
|---|---|
| Villa met 1 verdieping: | Griekenland |
| Isolatie: | Hoogwaardige thermische isolatie |
Australia Standard Prefab Houses 4 Bedrooms Home Light Villas Steel Frame House Kits
| Verpakking Details: | 40HQ |
|---|---|
| Levertijd: | 30-40 dagen |
| Betalingscondities: | L/c, d/a, d/p, t/t |

