Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ prefabricated house kits ] bij elkaar passen 512 producten.
Australia Standard Prefab Huis Modulair Huis Tuin Studio Voor Airbnb Vakantiehuis Kits
| Belangrijkste materiaal: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Muur: | Wpc houten bekleding |
| Plafond: | Gipsplaat van 12 mm |
Lichte stalen frame Prefab metalen gebouwen Bungalow House Multi Family Home
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
2 Verdiepingen Prefab Villa Huis Met Lichtstalen Frame Huis Kits
| Light steel structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Dak versterkende laag voor dak: | 15mm OSB raad |
| Soffit: | 6mm CFC Blad |
Moderne licht staal frame house kits met 3 slaapkamers NS/AS prefab licht staal frame house
| Locatie van het project: Zuid-Korea: | Wandframe, dakspant |
|---|---|
| BuitenBuitenmuurBinnenmuur: | Ext. gevelbekleding, dampscherm, basisisolatie |
| Inwendige wandpaneel (droog gebied): | Geïntegreerde wandpaneel/gipsplaat |
Prefabricated Construction Building Huis Kit Met Lichte Staal Frame Huis Drie of Vier Slaapkamers Villa
| Frame materiaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
Één het Strandbungalow van het Slaapkamerstaal, Kleine Prefabhuisuitrustingen, Lichte Staalstichting
| Stichting: | H-balk en licht stalen fundering |
|---|---|
| Vloer: | 12 mm MGO-plaat en laminaatplaat |
| Buitenmuur: | WPC-bord en OSB-bord |
Australië Standaard licht staal frame geprefabriceerd huis modulair huis kit
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
Australië Standaard licht staal frame Prefab huis Moudular Home Oma flat ADU
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Staal Ontwerpend Geprefabriceerd huis/Gemakkelijk om Huis met Aluminiumschuifdeuren te assembleren
| Buitendeur: | Aluminium schuifdeuren |
|---|---|
| Verlichting: | ICC EN-1090,CE, AS/NZS, UL-standaardlicht of andere |
| Plafond: | PVC plafondpaneel |
Pre Vervaardigd van de Wpcbekleding Uitrustingen van het het Bewijs de Moderne Prefabhuis van de Huizencycloon
| Frame Material: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

