Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1049 producten.
Lichte stalen frame mobiele prefab modulaire huis geodetische koepel huis bungalow kits
| Gebruik: | Hotel, huis, kiosk, stand, kantoor, winkel, villa, workshop, plant |
|---|---|
| Ontwerp: | Deepblueontwerper |
| Kleur: | Bijna elke houten kleur |
Prefab het Kader van het het Staal Ruimtestaal van de Tuinstudio Licht de Bouwontwerp
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
ICC ES Lichte kaliber staalframe Prefab Overwater bungalows Tuin / Yard Studio
| Het hoofdsysteem van de Staalstructuur: | Het Staalkader van AS1397 G550 AZ150 0.95mm |
|---|---|
| Dakwerksysteem: | 35mm Lat |
| Dampbarrior: | Normale Dampbarrière |
Goedkope kleine huizen op wielen met licht stalen frame prefab hutten met AS / US
| Buitendeur: | Australische standaard aluincasedeur |
|---|---|
| Vloer: | 15 mm vezelcementplaat |
| Interieurtrap: | Stalen frame met afwerking |
Europese kwaliteit 2 verdiepingen luxe prefab lichtgewicht stalen raamwoningen modulair huis
| Frame materiaal: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel / WPC-bord / vezelcement |
| Isolatie: | het paneel van de glaswool/eps/xps/pu sandwich |
AS/US Lichte staalframestructuur Voorafgebouwde villa Energiebesparende Moderne modulaire huizen
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Australië Standaard paneelsysteem Luxe licht staal frame Prefabricated Houses
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
De lichte van het de Aanhangwagenhuis van Eco van het Staalkader Prefab Modulaire Uiterst kleine Modulaire Geprefabriceerde Huizen
| Structuur: | Licht stalen frame |
|---|---|
| Dakbedekking: | Kleurbond |
| Buitenmuur: | PU Sandwich Metal Panel |
Creatief ontwerp voor twee slaapkamers.
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
AS/US Duplex Steel Frame Ultra Modern Prefab Huizen Met Lichte Gauge Steel Framing
| Gebruik: | Villa, Huis, Hotel |
|---|---|
| Materiaal: | Sandwichcomité, Divers van keus |
| Productnaam: | Bouw van de de structuur hoge stijging van het villa de prefab lichte staal |

