Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1049 producten.
Lichte stalen prefab huizen: luxe villa kits klaar om modulair huis te bouwen
| Framemateriaal: | Stalen frame van 0,75 mm/0,95 mm met AZ150-zinkcoating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol |
Australië Standaard licht staal frame geprefabriceerd huis modulair huis kit
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
|---|---|
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
| Framemateriaal: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
ICC-ES-certificering Prefabricated House Villas Lichte stalen raamhuis met de beste prijs
| gebruik: | Villa, Huis, Bureau |
|---|---|
| Kleur: | Gemaakte klant |
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
Het moderne Prefab Uiterst kleine Huis van het Staalkader op Wielen: Betaalbare Vervaardigde Huizen
| materiaal: | Staalkader |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Zwarte |
| Elektro: | 110/220V/240v |
Prefabricated Cabins Lodges Met Hot Tubs Lichte staal Framing Prachtig Houten Huis Resort Bunglalow
| Gebruik: | Hotel |
|---|---|
| Hoofdstructuur: | Lichte stalen stalen stalen |
| Dakafwerking: | Glav.alu. golfplaten |
Luxe Malediven Bungalow House. Orkaanbestendige lichtstaal frame.
| Projectnaam:: | Fiji-project |
|---|---|
| Administratief gebouw: | 672m² |
| Producttype: | Fiji-herenhuis |
Goedkoop Australië Standard licht staal prefab huis bouwen luxe villa prefab huis
| Framemateriaal: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm stalen frame met AZ150 zink coating |
|---|---|
| Buitenwand: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Plafondmateriaal: | Gipsplaat+overig |
Snel bouwen Prefab stalen huis met keuken / Structurele stalen framing systemen
| Frame mterial: | Stalen frame van 0,75 mm |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Moderne prefab licht staal frame huis villa appartement dak EPS sandwich paneel voor wonen
| Frame mterial: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinkcoating |
|---|---|
| Externe muur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | Glaswol/EPS/XPS/PU Sandwichpaneel |
Prefabricated Villas Prefab Steel Frame Villa Light Gauge Steel Frame Luxe ontwerper
| Bekledingsmateriaal: | De Bladen van de staalkleur/Sandwichcomités |
|---|---|
| Structuur: | licht stalen frame |
| Buitenmuur kleur: | Opties |

