Alle producten
-
Prefabstaalhuis
-
Prefabvilla
-
Prefabhuisuitrustingen
-
Draagbare Noodsituatieschuilplaats
-
Prefabtuinstudio
-
Geprefabriceerd Uiterst klein Huis
-
Geprefabriceerd huis
-
Prefabsta-caravan
-
Prefab Modulaire Huizen
-
Prefabbungalowhuizen
-
De Bungalowwen van het huisstrand
-
Overwaterbungalow
-
De lichte Huizen van het Staalkader
-
Australische Omavlakten
-
De Loodsen van de metaalauto
-
PrefabFlatgebouwen
-
Het mobiele Gebiedsziekenhuis
-
De hut
-
Shawn EaganIk genoot van werkend met David. Hij was een harde arbeider en was gemakkelijk om te krijgen samen met. Hij had altijd een grote houding en scheen bekwaam bij wat hij deed. -
Denise NewmanDavid is een prachtige persoon om te werken met, is hij altijd zeer ontvankelijk voor ons verzoek en is snel op levering. Wij adviseren op om het even welk ogenblik hem. -
Sean AghiliDavid is een eminente eigenaar die zeer verantwoordelijk, Goed geïnformeerd is, en herinnering in het antwoorden aan klanten. -
Michael CairnsIk adviseer hoogst David van Diepe Blauwe Smarthouse voor mensen die staal zoeken - ontworpen het huisvesten oplossingen die overal in de wereld kunnen worden verscheept. -
GaryHet groepswerk van Deepblue is zeer ernstig en verantwoordelijk, vertrouw ik op hen. -
LoodjeWat een prachtig team, ik gelukkig ben te zijn partners, en ik ben ook gelukkig vrienden in het leven te worden. -
TekenIk ben zeer gelukkig om met deepblue te werken, zal blijven in de toekomst samenwerken.
zoekwoorden [ steel frame buildings ] bij elkaar passen 1049 producten.
Modulaire Tiny House op Wielen | Australische Standaard Licht Stalen Frame Prefab Woning
| 30000N: | Erbij betrekken |
|---|---|
| Deur_type: | massief hout/glasvezel |
| Interne muurbekleding: | geïntegreerd wandpaneel |
Moderne geprefabriceerde huizen Superieure kwaliteit licht staal frame AS / NZS
| Vloerbedekking: | CFC-vloerplaten, porseleinen tegels, MDF-vloeren of andere |
|---|---|
| Daklat: | 35mm Lat |
| Hoofdmateriaal: | licht stalen frame |
Lichtmetalen stalen frame prefab modulaire huizen tuin kantoor met dubbele glazen ramen
| Gebruik: | Hotel, Huis, Kiosk, Cabine, Bureau, Winkel, Villa, Workshop, Installatie |
|---|---|
| Ontwerp: | klant ontwerp beschikbaar |
| Kleur: | bijna elke houten kleur |
Vaste bouw van licht staal villa geïntegreerde huis kits Australië standaard Bluescope staal frame
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Moderne geprefabriceerde villa manufactured home geprefabriceerde licht stalen frame huisbouw
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC-paneel/WPC-plaat/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
De lichte van de het Metaalveiligheid van het Staalkader van het de Deurstaal van het het Kaderhuis Prefabvilla
| Framemateriaal: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalen frame met AZ150 zinklaag |
|---|---|
| Buitenmuur: | 100 of 50 mm ALC -paneel/WPC -bord/vezelcement |
| Isolatie: | glaswol/EPS/XPS/PU sandwichpaneel |
Aluminiumpaneel Buitenmuurbekleding Hotel Prefab licht staal frame House Dome House Of Cabin
| Naam van het product: | Prefab luxehotel |
|---|---|
| Gebruik: | Huis, luxe hotel |
| Structuur: | licht stalen frame |
Ontwerpende het Geprefabriceerde huis Prefab Groene Prefabhuizen van het luxe Lichte Staal
| Gebruiken: | Kantoor |
|---|---|
| Deur: | Melamine fineer MDF deur |
| maat: | 12*16m |
AS4600 Lichte staalframe Prefabricated Luxury Villa Prefab huizen
| Daken: | Asfalt tegel |
|---|---|
| Muur: | kan kiezen |
| 1F Aera: | 163㎡ vierkante meter |
Kosten van het Kant-en-klare Prefab Uiterst kleine Huis van het Staalkader op Wielen met Aanhangwagen
| Dak: | Dak versterkende laag voor dak |
|---|---|
| Vloeren: | 9mm gelamineerde vloeren |
| Maat: | 2.35*7.4m |

